TESMER

TESMER Bodrum Şubesi Yönetim Kurulu

Köşe Yazıları

ALİ HAN KIRLI

DİKKAT İZAHA DAVET EDİLEBİLİRSİNİZ!

BARIŞ ERDOĞAN

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM SEVGİLİ BODRUM’ LULAR

OSMAN CAVİT İYİGÜN

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY BE KARDEŞİM VE SEVGİ TOHUMU

Basında Bugün Vergi Boyutu

İş İlanları

 

 

TESMER Bodrum Şubesi Başkanı: Barış ERDOĞAN
1976 Yılında İzmir' de doğdu. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İİBF Maliye Bölümünde tamamladı. 2003 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.
TESMER Bodrum Şubesi Başkan Yardımcısı : Gül GÖKBEL

1976 Yılında Muğla' da doğdu. Yüksek Lisans eğitimini Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümünde tamamladı. 2006 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

TESMER Bodrum Şubesi Sekreteri: Mustafa USLU

1980 Yılında Bodrum' da doğdu. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünde tamamladı. 2016 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

TESMER Bodrum Şubesi Saymanı: Ali GÜNEN

1974 Yılında Bodrum' da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünde tamamladı. 2002 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

TESMER Bodrum Şubesi Üyesi: Serkan GÜRSOY

1976 Yılında Kırıkkale' de doğdu. Yüksek Lisans eğitimini Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümünde tamamladı. 2018 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.