KURUMSAL

Oda Kurulları

Köşe Yazıları

ALİ HAN KIRLI

DİKKAT İZAHA DAVET EDİLEBİLİRSİNİZ!

BARIŞ ERDOĞAN

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM SEVGİLİ BODRUM’ LULAR

OSMAN CAVİT İYİGÜN

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY BE KARDEŞİM VE SEVGİ TOHUMU

Basında Bugün Vergi Boyutu

İş İlanları

 

Başkan: Barış ERDOĞAN

1976 Yılında İzmir' de doğdu. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladı. 2003 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

Başkan Yardımcısı: Gülhan KURU
1968 yılında İskenderun' da doğdu. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. 2001 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.
Oda Sekreteri: Ali Han KIRLI

1969 Yılında Milas'ta doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamladı. 2000 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

Sayman: Ayşe ÖZCAN

1975 yılında Bodrumda doğdu. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladı. 2004 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

Üye: Bedriye KOÇ

1976 yılında Balıkesir Gönen’de doğdu. Önlisans eğitimini Mersin Üniversitesi Kimya bölümünden mezun olduktan sonra Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde tamamladı. Karabük Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı’nda Yüksek Lisans yaptı. Aynı üniversitenin Uluslararası Politik Ekonomi Ana Bilim Dalı’nda ikinci Yüksek Lisans dalına devam etmektedir. Akademik başarıları arasında İtalya/ Roma, İsrail/ Kudüs gibi çeşitli uluslararası sempozyumlarda yaptığı sözlü ve yazılı sunumların dışında uluslararası alanda saygın dergilerde yayınlanmış makaleleri de bulunmaktadır. 2008 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

 

 

Başkan: Nilüfer ZOR

1975 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. 2001 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

 
Başkan Yardımcısı: Tuncel KORKMAZ

1979 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı. 2005 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

 

Üye: Barbaros BAYLANÖZ

1978 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı. 2005 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

 

Başkan: Hüseyin ÇAKALOĞLU

1951 yılında İzmir, Tepeköy’ de doğdu. Maliye Meslek Lisesini bitirdikten sonra Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladı. 1994 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

Başkan Yardımcısı: Çilem DEBBAĞ

1974 yılında Silifke’ de doğdu. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İİBF Maliye Bölümünde tamamlamıştır. 2005 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

Sekreter: Ertuğrul ÖZER

1958 yılında Muğla' nın Milas ilçesi, Kayabaşı köyünde doğdu. Lisans eğitimini Muğla İşletmecilik Yüksek Okulu İşletme bölümünde tamamladı. 1989 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

Üye: Yusuf YILDIZHAN

1975 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. 2002 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

Üye: Naci KIYMAZ

1965 yılında Bolu Mengen' de doğdu. Eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünde tamamladı. 1998 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik yapmaktadır.

 

Başkan: Hüseyin AKALAN

1956 yılında Bodrum’ da doğdu. Eğitimini Bodrum Lisesinde tamamladı. 1990 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebecilik yapmaktadır.

Başkan Yardımcısı: Çiğdem HONAZLI TEMUR
1973 yılında Denizli' de doğdu. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünde tamamladı. 1997 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.
Sekreter: Abdurrahman ALA

1976 yılında Kahramanmaraş' ta doğdu. Eğitimini Adana Kadirli Ticaret Meslek Lisesinde tamamladı. 2002 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik yapmaktadır.

Üye: Melekper PALALI 

1977 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünde tamamladı. 2005 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

Üye: Erkan ÖZŞEKER

1977 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı. 2007 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.