KURUMSAL

Başkan ın Mesajı

Köşe Yazıları

ALİ HAN KIRLI

DİKKAT İZAHA DAVET EDİLEBİLİRSİNİZ!

BARIŞ ERDOĞAN

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM SEVGİLİ BODRUM’ LULAR

OSMAN CAVİT İYİGÜN

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY BE KARDEŞİM VE SEVGİ TOHUMU

Basında Bugün Vergi Boyutu

İş İlanları

 

 

Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Bodrum’ lular,

 

2017 yılına hep birlikte merhaba demeye hazırlanırken, 2016 yılında ülkemizin yaşadığı sıkıntıların tarihin tozlu raflarında yerini alması temennisi ile sözlerime başlamak istiyorum. 2016 yılında sayısız kez canımız yandı. Halkımızın birlik ve beraberliğini hazmedemeyen, asırlardır bu güzel vatan toprağımızda gözü olan hain ve kirli eller, sürekli bu birlik ve beraberliği bozmak için iğrenç planlarını, eylemlerini uygulamaya koydular. Ama her eylem bu aziz milleti daha da birbirine bağladı ve birleştirdi. Biz tüm dünyaya millet olma bilincini öğretmiş bir ulusuz ve bu bayrak altında her zaman, hep birlikte mutlu, huzurlu yaşayama devam edeceğiz.

 

Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Bodrum’ lular,

 

Ülkemizdeki ekonomik ve toplumsal sorunlar mesleğimizi de yakından ilgilendirmektedir. Bu gün ülke genelinde bulunan 104.221 meslek mensubu, ticaret, sanayi ve hizmet sektörünün defterlerini kendilerine aktarılan bilgi ve belgelere dayalı olarak tutmakta, muhasebe ve finansla ilgili konularda inceleme, tahlil, denetim, tahkim, bilirkişilik ve benzeri işleri yapmaktadır. Daha açık bir ifade ile 104.221 meslek mensubumuz ekonominin nabzını elinde tutmaktadır. Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak kurulduğumuz 2010 yılından bu güne kadar yarımadamızda birçok eğitim ve seminer düzenledik. Bodrum başta olmak üzere, tüm ülkemizdeki gelişmeleri titizlikle takip etmeye çalışıyor ve meslektaşlarımızı ve kamuoyunu bilgilendiriyoruz.

 

Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Bodrum’ lular,

 

Mücadele olmadan hiçbir şey kazanılmış sayılmaz. Yaşadığımız şartlar ne kadar zor ve ağır olursa olsun, meslek mücadelenizden, hayat mücadelenizden vaz geçmeyin. Güne gülümseyerek başlayın.  Bugün, başarılacak ve hayatınızda hoşlanılacak pek çok şeye sahip olacaksınız. Hayat kısa..! Ancak, bugün geriye kalan hayatınızın ilk günü. Bunu asla unutmayın. Gelecek güzel günlerde görüşmek dileği ile hepinizi şahsım, odamız ve Bodrum ‘ lu meslektaşlarım adına saygı ve sevgiyle selamlıyor, sosyal ve mesleki hayatınızda başarılar diliyor, 2017 yılının hepinize sağlık , mutluluk , huzur ve bol kazançlar getirmesini diliyorum.

 

Saygı ve Sevgilerimle

 

Barış Erdoğan

Oda Başkanı