TESMER

Tesmer Bodrum Şubesi Yönetim Kurulu

Köşe Yazıları

ALİ HAN KIRLI

DİKKAT İZAHA DAVET EDİLEBİLİRSİNİZ!

BARIŞ ERDOĞAN

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM SEVGİLİ BODRUM’ LULAR

OSMAN CAVİT İYİGÜN

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY BE KARDEŞİM VE SEVGİ TOHUMU

Basında Bugün Vergi Boyutu

 

 

Tesmer Bodrum Şubesi Başkanı: Barış ERDOĞAN
1976 Yılında İzmir' de doğdu. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladı. 2003 yılından bu yana Turgutreis' te Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.
Tesmer Bodrum Şubesi Başkan Yardımcısı : Mehmet KOCABIYIK

1984 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamlamıştır. 2012 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

Tesmer Bodrum Şubesi Sekreteri: Çilem DEBBAĞ

1974 yılında Silifke’ de doğdu. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İİBF Maliye Bölümünde tamamlamıştır. 2005 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Tesmer Bodrum Şubesi Saymanı: Gültekin IŞIK
1977 yılında Milas’ta doğdu. Lisans eğitimini Muğla Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamladı. 2003 yılından bu yana Bodrum’da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.
Tesmer Bodrum Şubesi Üyesi: Mehmet Özgür ANIL

1977 yılında İzmit’ te doğdu. Lisans eğitimini Ege Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünde, Yüksek Lisansını Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İşletme Ana Bilim Dalında tamamlamıştır. 2005 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.