KURUMSAL

Oda Kurulları

Köşe Yazıları

ALİ HAN KIRLI

DİKKAT İZAHA DAVET EDİLEBİLİRSİNİZ!

BARIŞ ERDOĞAN

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM SEVGİLİ BODRUM’ LULAR

OSMAN CAVİT İYİGÜN

YAŞAMAK GÜZEL ŞEY BE KARDEŞİM VE SEVGİ TOHUMU

Basında Bugün Vergi Boyutu

 

Başkan: Barış ERDOĞAN

1976 Yılında İzmir' de doğdu. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladı. 2003 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Başkan Yardımcısı: Gülhan KURU
1968 yılında İskenderun' da doğdu. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. 2001 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.
Oda Sekreteri: Ali Han KIRLI

1969 Yılında Milas'ta doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamladı. 2000 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sayman: Ayşe ÖZCAN SARSILMAZ

1975 yılında Bodrumda doğdu. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladı. 2004 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Üye: Elif KARGIN

1975 Yılında Yozgat' ta doğdu. Yüksek Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Pazarlama Anabilim dalında tamamladı. İş hayatına 2000 Yılında Akbank' ta başlamış olup, 2011 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

Başkan: Fatih ÇANAKÇİ
1977 yılında Trabzon, Akçaabat’ ta doğdu. Lisans eğitimini Muğla Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamladı. 2011 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
Başkan Yardımcısı: Nilüfer ZOR

1975 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. 2001 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 

Üye: Serkan İLHAN

1977 yılında Ankara’ da doğdu. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Mali Hukuk Dalında Yüksek Lisans yaptı. 2011 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

 

Başkan: Hüseyin ÇAKALOĞLU

1951 yılında İzmir, Tepeköy’ de doğdu. Maliye Meslek Lisesini bitirdikten sonra Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladı. 1994 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Başkan Yardımcısı: Muharrem BASDIRMACI

1962 Yılında Sarayönü, Konya' da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünde tamamladı. 1998 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sekreter: Ertuğrul ÖZER

1958 yılında Muğla' nın Milas ilçesi, Kayabaşı köyünde doğdu. Lisans eğitimini Muğla İşletmecilik Yüksek Okulu İşletme bölümünde tamamladı. 1989 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Üye: Yusuf YILDIZHAN

1975 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. 2002 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evlidir.

Üye: Abdurrahman ALA
1976 yılında Kahramanmaraş' ta doğdu. Eğitimini Adana Kadirli Ticaret Meslek Lisesinde tamamladı. 2002 yılından bu yana Bodrum' da Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Başkan: Tuncel KORKMAZ

1979 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı. 2005 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Başkan Yardımcısı: Dilek YILDIRIM
1972 yılında Nevşehir' de doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı. 2005 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.
Sekreter: Mustafa GÜNAY

1976 yılında Bodrum' da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe - Finansman bölümünde tamamladı. 2003 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Üye: Barbaros BAYLANÖZ

1978 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı. 2005 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Üye: Mehmet Ali ZOR

1974 yılında Bodrum’ da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı. 2010 yılından bu yana Bodrum’ da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.